ANA SAYFA ESKİŞEHİRSPOR AMATÖR BRANŞLAR KENT REHBERİ
 

SİYAH KIRMIZI EN BÜYÜK ES ES                                                                        SİYAH KIRMIZI ŞAMPİYON ES ES                                                                      SİYAH KIRMIZI ANADOLU YILDIZI                                                                     ES ES ES   Kİ Kİ Kİ   ESKİ ESKİ   ES

 
 
2019 - 2020 SEZONU TFF 1.LİG'te ESKİŞEHİRSPOR'umuza BAŞARILAR
 
 
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR      DOĞUM YERİ BINGERVILLE  
  DOĞUM TARİHİ 1 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 29 Kasım 1991  
  UYRUK TC   UYRUK FİL DİŞİ SAHİLİ  
  LİSANS NO 1680636   LİSANS NO 16049  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  16 Ağustos 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  1. CENGİZ ALP KÖSEER   3. İBRAHİM SİSSOKO  
     
  DOĞUM YERİ SAMSUN   DOĞUM YERİ ÇILDIR  
  DOĞUM TARİHİ 22 Haziran 1997   DOĞUM TARİHİ 23 Ağustos 1984  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1027477   LİSANS NO 861043  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  18 Mayıs 2017   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  4. MEVLÜT ÇELİK    5. SEZGİN ÇOŞKUN  
     
  DOĞUM YERİ FRANFURT   DOĞUM YERİ PORT HARCOURT  
  DOĞUM TARİHİ 27 Haziran 1990   DOĞUM TARİHİ 14 Temmuz 1996  
  UYRUK TC   UYRUK NIJERYA  
  LİSANS NO 15370   LİSANS NO 17171  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  30 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  6. BERKAY TOLGA DABANLI    7. JESSE TAMUNOBARABOYE SEKIDIKA   
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 4 Ocak 1990   DOĞUM TARİHİ 5 Şubat 2003  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 545798   LİSANS NO 1680820  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  31 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  8. ONUR BAYRAMOĞLU    9. DOĞUKAN ÜNAL  
     
  DOĞUM YERİ OFFENBACH   DOĞUM YERİ BELGRAD-SIRBİSTAN  
  DOĞUM TARİHİ 5 Nisan 1989   DOĞUM TARİHİ 16 Nisan 1988  
  UYRUK TC   UYRUK SIRNİSTAN  
  LİSANS NO 15322   LİSANS NO 16453  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  31 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  30 Ocak 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  10. EMRE GÜRAL    11. MARKO MİLİNKOVİC  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ BOZUYÜK  
  DOĞUM TARİHİ 27 Mart 1997   DOĞUM TARİHİ 23 Temmuz 1998  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1654042   LİSANS NO 1654047  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  21 Kasım 2017   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Temmuz 2016  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  14. HASAN ULAŞ UYĞUR   15. ALPEREN KOCABAŞ  
     
  DOĞUM YERİ ÇANAKKALE   DOĞUM YERİ BOZKIR  
  DOĞUM TARİHİ 22 Ağustos 1997   DOĞUM TARİHİ 2 Ocak 1989  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1640973   LİSANS NO 772412  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  23 Ağustos 2016   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  17. EKREM KILIÇARSLAN   19. FERHAT KİRAZ   
     
  DOĞUM YERİ ACCRA   DOĞUM YERİ BATMAN  
  DOĞUM TARİHİ 30 Ağustos 1992   DOĞUM TARİHİ 5 Haziran 1993  
  UYRUK GANA   UYRUK TC  
  LİSANS NO 16525   LİSANS NO 15094  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  17 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  20. KAMAL ISSAH    21. ERDAL AKDARI  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ ÇİFTELER  
  DOĞUM TARİHİ 23 Haziran 1999   DOĞUM TARİHİ 23 Ocak 1996  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1662360   LİSANS NO 1626554  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  23 Temmuz 2014  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  22. BEDİRHAN ALTUNBAŞ   23. MEHMET FEYZİ YILDIRIM  
     
  DOĞUM YERİ VEZİRKÖPRÜ   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   
  DOĞUM TARİHİ 21 Ocak 1997   DOĞUM TARİHİ 17 Haziran 2000  
  UYRUK TC   UYRUK T.C  
  LİSANS NO 1641850   LİSANS NO 1670151  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  28 Temmuz 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  19 Ekim 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  26. FURGAN POLAT   27. FURGAN BALABAN  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 10 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 2 Eylül 2000  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1680286   LİSANS NO 1670180  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  21 Kasım 2017  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  28. SELMAN ÇİFT KANATLI   30. TOLGA YAKUT   
     
  DOĞUM YERİ BOZÜYÜK   DOĞUM YERİ ALMANYA  
  DOĞUM TARİHİ 3 Eylül 2000   DOĞUM TARİHİ 26 Ağustos 1985  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1668491   LİSANS NO 14118  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  7 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  33. EBRAR YİĞİT AYDIN   38. HAKAN ASLANTAŞ  
     
  DOĞUM YERİ KOZAN   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 10 Ağustos 1998   DOĞUM TARİHİ 1 Haziran 2003  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1452644   LİSANS NO 1687077  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  7 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  41. MEHMET ÖZCAN   44. SEZGİN ÇOLPAN  
     
  DOĞUM YERİ SARIGÖL   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 27 Haziran 1993   DOĞUM TARİHİ 18 Haziran 2000  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1864009   LİSANS NO 1669033  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  9 Kasım 2017  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  45. MELİH AĞA   53. UTKU KIZILKAYA  
     
  DOĞUM YERİ ERUH   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   
  DOĞUM TARİHİ 1 Mayıs 1996   DOĞUM TARİHİ 7 Eylül 2003  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1514255   LİSANS NO 1683988  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  56. İBRAHİM HALİL ÖNER   65. BİLAL CEYLAN  
     
  DOĞUM YERİ ÜSKÜDAR   DOĞUM YERİ MAINZ  
  DOĞUM TARİHİ 3 Mart 1985   DOĞUM TARİHİ 13 Mayıs 1998  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 622107   LİSANS NO 16596  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  31 Ocak 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  66. KIVANÇ KARAKAŞ   70. METE KAAN DEMİR   
     
  DOĞUM YERİ ESKŞEHİR    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 7 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 10 Mart 2000  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1680635   LİSANS NO 1668493  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  20 Eylül 2017  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  71. METEHAN ALTUNBAŞ    77. TALHA ERDOĞAN  
     
  DOĞUM YERİ SAMANDAĞ   DOĞUM YERİ AVUSTURYA  
  DOĞUM TARİHİ 6 Ocak 2000   DOĞUM TARİHİ 16 Haziran 1999  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1477393   LİSANS NO 3058277  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  18 Şubat 2020  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2024  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  88. CEMALİ SERTEL   89. BERKAY TANIR  
     
  DOĞUM YERİ PAZAR   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 10 Ağustos 1999   DOĞUM TARİHİ 13.04.2004  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1670257   LİSANS NO 1690393  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2022  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  98. MUHAMMET YAHYA AKBULUT    99. BUĞRA ÇAĞLAYAN  
     
  DOĞUM YERİ EMİRDAĞ   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 15 Ağustos 1968   DOĞUM TARİHİ 19 Mayıs 1959  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 16 Ağustos 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 8 Ağustos 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  FUAT ÇAPA   ERGİN IŞIK  
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  1 - 3 HAFTA   4 - 4 HAFTA  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ SİİRT  
  DOĞUM TARİHİ 10 Kasım 1954   DOĞUM TARİHİ 27 Ağustos 1969  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 18 Eylül 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  COŞKUN DEMİRBAKAN   MUSTAFA ÖZER  
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  5 - 16 HAFTA   17 - 34 HAFTA