ANA SAYFA ESKİŞEHİRSPOR AMATÖR BRANŞLAR KENT REHBERİ
 

SİYAH KIRMIZI EN BÜYÜK ES ES                                                                        SİYAH KIRMIZI ŞAMPİYON ES ES                                                                      SİYAH KIRMIZI ANADOLU YILDIZI                                                                     ES ES ES   Kİ Kİ Kİ   ESKİ ESKİ   ES

 
 
2019 - 2020 SEZONU TFF 1.LİG'te ESKİŞEHİRSPOR'umuza BAŞARILAR
 
 
 
 
  ESKİŞEHİRSPOR  2019 - 2020  SEZONU KADROSU  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR    DOĞUM YERİ BINGERVILLE  
  DOĞUM TARİHİ 1 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 29.11.1991  
  UYRUK TC   UYRUK FİL DİŞİ SAHİLİ  
  LİSANS NO 1680636   LİSANS NO 16049  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  16.08.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  1. CENGİZ ALP KÖSEER   3. İBRAHİM SİSSOKO  
     
  DOĞUM YERİ SAMSUN   DOĞUM YERİ ÇILDIR  
  DOĞUM TARİHİ 22 Haziran 1997   DOĞUM TARİHİ 23.08.1984  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1027477   LİSANS NO 861043  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  18 Mayıs 2017   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  4. MEVLÜT ÇELİK    5. SEZGİN ÇOŞKUN  
     
  DOĞUM YERİ FRANFURT   DOĞUM YERİ PORT HARCOURT  
  DOĞUM TARİHİ 27.06.1990   DOĞUM TARİHİ 14.07.1996  
  UYRUK TC   UYRUK NIJERYA  
  LİSANS NO 15370   LİSANS NO 17171  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  30.01.2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  6. BERKAY TOLGA DABANLI    7. JESSE TAMUNOBARABOYE SEKIDIKA   
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ OFFENBACH  
  DOĞUM TARİHİ 04.01.1990   DOĞUM TARİHİ 05.04.1989  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 545798   LİSANS NO 15322  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  31.01.2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  31.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  8. ONUR BAYRAMOĞLU    10. EMRE GÜRAL   
     
  DOĞUM YERİ BELGRAD-SIRBİSTAN   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 16.04.1988   DOĞUM TARİHİ 27 Mart 1997  
  UYRUK SIRNİSTAN   UYRUK TC  
  LİSANS NO 16453   LİSANS NO 1654042  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  30.01.2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  21 Kasım 2017  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  11. MARKO MİLİNKOVİC   14. HASAN ULAŞ UYĞUR  
     
  DOĞUM YERİ BOZUYÜK   DOĞUM YERİ ÇANAKKALE  
  DOĞUM TARİHİ 23 Temmuz 1998   DOĞUM TARİHİ 22 Ağustos 1997  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1654047   LİSANS NO 1640973  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Temmuz 2016   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  23 Ağustos 2016  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  15. ALPEREN KOCABAŞ   17. EKREM KILIÇARSLAN  
     
  DOĞUM YERİ BOZKIR   DOĞUM YERİ ACCRA  
  DOĞUM TARİHİ 02.01.1989   DOĞUM TARİHİ 30.08.1992  
  UYRUK TC   UYRUK GANA  
  LİSANS NO 772412   LİSANS NO 16525  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  17.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  19. FERHAT KİRAZ    20. KAMAL ISSAH   
     
  DOĞUM YERİ BATMAN   DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 05.06.1993   DOĞUM TARİHİ 23 Haziran 1999  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 15094   LİSANS NO 1662360  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  21. ERDAL AKDARI   22. BEDİRHAN ALTUNBAŞ  
     
  DOĞUM YERİ ÇİFTELER   DOĞUM YERİ VEZİRKÖPRÜ  
  DOĞUM TARİHİ 23 Ocak 1996   DOĞUM TARİHİ 21 Ocak 1997  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1626554   LİSANS NO 1641850  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  23 Temmuz 2014   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  28 Temmuz 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  23. MEHMET FEYZİ YILDIRIM   26. FURGAN POLAT  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 17 Haziran 2000   DOĞUM TARİHİ 2 Eylül 2000  
  UYRUK T.C   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1670151   LİSANS NO 1670180  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  19 Ekim 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  21 Kasım 2017  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  27. FURGAN BALABAN   30. TOLGA YAKUT   
     
  DOĞUM YERİ BOZÜYÜK   DOĞUM YERİ ALMANYA  
  DOĞUM TARİHİ 3 Eylül 2000   DOĞUM TARİHİ 26.08.1985  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1668491   LİSANS NO 14118  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  7 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  33. EBRAR YİĞİT AYDIN   38. HAKAN ASLANTAŞ  
     
  DOĞUM YERİ KOZAN   DOĞUM YERİ SARIGÖL  
  DOĞUM TARİHİ 10 Ağustos 1998   DOĞUM TARİHİ 27.06.1993  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1452644   LİSANS NO 1864009  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  7 Ağustos 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  41. MEHMET ÖZCAN   45. MELİH AĞA  
     
  DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR   DOĞUM YERİ ERUH  
  DOĞUM TARİHİ 18 Haziran 2000   DOĞUM TARİHİ 1 Mayıs 1996  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1669033   LİSANS NO 1514255  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  9 Kasım 2017   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  1 Temmuz 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  53. UTKU KIZILKAYA   56. İBRAHİM HALİL ÖNER  
     
  DOĞUM YERİ ÜSKÜDAR   DOĞUM YERİ MAINZ  
  DOĞUM TARİHİ 03.03.1985   DOĞUM TARİHİ 13.05.1998  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 622107   LİSANS NO 16596  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29.01.2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  31.01.2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31.05.2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  66. KIVANÇ KARAKAŞ   70. METE KAAN DEMİR   
     
  DOĞUM YERİ ESKŞEHİR    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 7 Ocak 2003   DOĞUM TARİHİ 10 Mart 2000  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1680635   LİSANS NO 1668493  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  20 Eylül 2017  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  71. METEHAN ALTUNBAŞ    80. TALHA ERDOĞAN  
     
  DOĞUM YERİ SAMANDAĞ   DOĞUM YERİ PAZAR  
  DOĞUM TARİHİ 6 Ocak 2000   DOĞUM TARİHİ 10 Ağustos 1999  
  UYRUK TC   UYRUK TC  
  LİSANS NO 1477393   LİSANS NO 1670257  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  29 Ocak 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ  25 Eylül 2018  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  88. CEMALİ SERTEL   98. MUHAMMET YAHYA AKBULUT   
 
    DOĞUM YERİ EMİRDAĞ     DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR  
  DOĞUM TARİHİ 15 Ağustos 1968   DOĞUM TARİHİ 19 Mayıs 1959  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 16 Ağustos 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 8 Ağustos 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  FUAT ÇAPA   ERGİN IŞIK  
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  1 - 3 HAFTA   4 - 4 HAFTA  
     
    DOĞUM YERİ ESKİŞEHİR     DOĞUM YERİ SİİRT  
  DOĞUM TARİHİ 10 Kasım 1954   DOĞUM TARİHİ 27 Ağustos 1969  
  SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 18 Eylül 2019   SÖZLEŞME BAŞLANGIÇ 26 Aralık 2019  
  SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2020   SÖZLEŞME BİTİŞ 31 Mayıs 2021  
  KULÜP ESKİŞEHİRSPOR   KULÜP ESKİŞEHİRSPOR  
  COŞKUN DEMİRBAKAN   MUSTAFA ÖZER  
  TEKNİK DİREKTÖR   TEKNİK DİREKTÖR  
  5 - 16 HAFTA   17 - 34 HAFTA  
      KAYNAK   http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=395&kulupID=3